Yükleniyor..

E-Likitlerdeki Nikotin Seviyeleri

Elektronik sigaranın kullanılması için satın alınan likitler birçok kişinin başını ağrıtmıştır. Sahte ürünler yüzünden insanların sağlıkları tehlikeye girerken, daha ekonomik ürün almak isterken sigarayı bırakamayanların dayısı da bir hayli fazladır.

Günümüzde orijinal satılan likitlerde değişik nikotin seviyeleri vardır. Bu nikotin seviyeleri, 0’dan başlayarak 18 mg’a kadar yükselir.  Birçok insan sigara bağımlılarının yüksek orandan başlayıp gittikçe azaltmasını tavsiye etmektedir. Oysa elektronik sigara satıcıları bile bu ürünlerin kullanımı konusunda yanlış bir satış politikası gütmektedir.

Çünkü elektronik sigaranın amacı sigarayı bırakmak için ani krizlerde başvurulacak bir ürün olmasıdır. Bir çeşit nargile gibi olan bu ürün, oldukça yanlış bir şekilde kullanılmaktadır.

Elektronik Sigara Günde Ne Kadar İçilmeli?

Elektronik sigara kullanırken, aklınıza her sigara geldiğinde çıkarıp içmeniz sigarayı bırakma sürecinizi etkilemektedir.

Çünkü sigarayı bırakma konusunda kesin kararlı olmanız, canınız çok çok fazla sigara çektiğinde sigara içmeye yönelmeniz gerekmektedir. Yani sigara yerine bu ürünü kullanarak sigarayı bırakamazsınız. Yanlış bilinen bu konunun ne anlama geldiğini anlayarak karar vermeniz uygun olacaktır.

E-Likitler Nereden Alınır?

E-likit satın almak bilindik markaların araştırmasını yapmanız gerekecektir. Dünyada en çok tercih edilen e-likit markalarını araştırarak ürün satın almanız uygun olacaktır.

E-likit almak istediğinizde internet alışverişleri konusunda da bilinçli olmanız gerekecektir. Sahte ürünlerin kutuları, bandroller ve içindeki sıvıları daha dandiktir. Bu yüzden alırken dikkat etmeniz gerekecektir.

E-Sigara Fiyatları

E-sigara fiyatları e-sigara modelleri çok fazla olduğu için değişiklik göstermektedir. Bir sigaradan çok çakmağa benzeyen elektronik sigaralar, içim sırasında gerçek sigara içiyormuş gibi bir his verir ve kişinin yoksunluk belirtisi göstermesi durumunda önler.

E-sigara fiyatları konusundan çok orijinal ürünleri seçmeniz önemlidir. Çünkü elektronik sigaralar genelde sahteleri de üretilen ürünlerdir.

E-Sigara Zararları

E-sigara likitlerinin nikotin oranı yüksek olduğunda sigara kadar zararlı olabilirler. Bu nedenle sürekli tüketilmeleri durumunda zararlı bir etkilerinin olacağı aşikardır. Zararlı içerikleri bulunan elektronik sigara ürünleri, genelde likitlerin sahte olması nedeniyle  zararlı olabilir. Çünkü nefes alırken sorun yaşamanıza neden olan birçok etki bu kilitler nedeniyle ortaya çıkar. 

Ek Resimler

Bu içerik 18.04.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 562 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Natura Likit

Sosyal Medya

Çok Satanlar