Yükleniyor..

Elektronik Sigara Kullanımda E-Likitin Önemi

Elektronik sigara kullananların gözde tercihi Natura likit hijyenik üretimleri ile insan sağlığını tehdit etmiyor.

Kaliteli E Sigara Likit

E-likitler çeşitleri ile kullanıcılarına alternatif içim özellikleri sunarak gerçek sigara ile bağların koparılmasına yardımcı oluyorlar. İçeriğinde gerçek sigaraya oranla daha az zehir maddesi olması nedeni ile sağlıklı kelimesi ile de nitelendiriliyorlar.

Fakat yine de içeriğinde bulunan bazı maddeler insan sağlığına elbette olumsuz etki edebiliyor olsa da gerçek sigara ile kıyaslandığında çok daha az olumsuz yönde insan sağlığını etkilediği biliniyor. Tüm bu bilgiler ışığında elektronik sigara kullananların dikkat etmesi gereken diğer bir özellik olarak da kaliteli e sigara likit teminine önem verilmesidir. Aksi halde yağmurdan kaçarken doluya tutunmak hiç de zor olmayacaktır.

01_1368515229

E-Likit Nereden Alınır?

Hijyen koşullarına dikkat edilerek üretilen e-likitlerin kullanılması gerektiği her daim makalelerde ve uzmanlar tarafından vurgulanmaktadır. İnsan sağlığının tehdit edilmeden üretildiği Natura likitte kısa zamanda ününü tüm dünyaya yayarak en sık tercih edilenler arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Ucuzluğu ve kalitesi ile dikkat çeken Natura e-likit nereden alınır sorusuna da cevap bulmayı sağlıyor.

01_1387549154

E-Likit Nasıl Yapılır?

E-likitlerin yapımında PG likit ve VG likitler dikkat çeker. PG likit ile VG likit içerisinde 4 ana bileşen vardır. Bunlar: baz, su, nikotin ve gıda tatlandırıcı olmaktadır. Baz nikotin ile gıda aromasını yapısında bulunduran bir unsur olmakla elektronik sigaranın buhar üretiminde yoğunluk göstermesini sağlar. FDA tarafından hem PG hem de VG likitlerin tüketiminde bir sakınca görülmemiştir. Farklı markalara ait e-likitler arasındaki bileşenlerin farklı olduğu gözlenebilir. Bu durum güvenilir olan markaların tüketiminin esas olduğunu ön plana çıkarır.

01_1031927552

E-Likit Nasıl Doldurulur?

Ülkemizde genellikle yeniden doldurulabilen kartuş özellikli elektronik sigara modelleri kullanılır. Bunun içinde sıvı dolum maddeleri kullanılır. Elektronik sigara likitinin kullanıldığı esnada tankın hafif eğilmesi sıvının doldurulması esnasında dökülmemesini sağlar. Likitin tanktan sızmasını önlemek için de yatay vaziyetteki tank bataryaya hızlıca yerleştirilmelidir. Elektronik sigara likitini tankın içerisinde bulunan çizgiye kadar doldurmak kullanım esnasında sızıntı yapmaması açısından önem taşır.

Ek Resimler

Bu içerik 24.03.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 461 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Natura Likit

Sosyal Medya

Çok Satanlar