Yükleniyor..

Elektronik Sigara Likitlerinde Natura Markası

Elektronik Sigara Likitleri

Elektronik sigaralarda ve e-likitlerde pek çok aroma ve marka seçenekleri bulabilmek mümkündür. Elektronik sigaraların diğer tütün mamullerine oranla kullanışlı, maliyeti ucuz, daha güvenli tasarımının şık ve gösterişli olması tercih edilebilirliğini ön plana çıkarmaktadır. Natura elektronik sigara likitleri bol ürün seçenekleriyle talebi fazlasıyla karşılamaktadır. Natura likit sahte ve tarihi geçmiş bileşenler kesinlikle bulundurmamaktadır.

Elektronik sigara likit alırken dikkat etmemiz gereken bir diğer husus da maliyeti düşük tutmak için yapılmış orijinal olamayan firma ve markalardan (merdiven altı) alışveriş yapmaktan kaçınılmalıdır.

En az gerçek sigara kadar insan sağlığına olumsuz etkisi olan bu sahte likitler ucuz uçucu kimyasallar kullanılarak üretildiğinden dolayı kullanımında ciddi sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

01_2052648092

Natura Marka Elektronik Sigara Likidi

Avrupa’nın en yeni gözde markası Natura elektronik sigara likit farklı aroma seçenekleriyle müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Farklı aromalardaki Natura likitten bahsetmek gerekir ise :

  • Blackberry (böğürtlen) : 30ml’lik sade tasarım şişesi ile tüketicilerin kullanımına sunan marka böğürtlenin doğası gereği keskin ve cazibeli kokusu bırakın sizi sarsın.
  • Apricot (kayısı) : 30ml’lik tasarım şişesinde tüketiciye sunulan kayısı kokusu buram buram etrafınızı sararken siz elektronik sigaranızın keyfini çıkarın.
  • Banana (muz) : 30ml’lik muz kokusunu pahalı manav reyonlarında değil de elektronik sigaranızdan kokmasına ne dersiniz ?
  • Green apple ( yeşil elma) : 30ml’lik yeşil elma kokusu meyvesinde olduğu gibi dişlerinizi güzel göstersin.
  • Coconut (Hindistan cevizi) : 30ml’lik tropikal kokusu izin verin elektronik sigaranızdan çevrenizdekilere süzülsün.

01_1627113920

Elektronik sigaralar bazı ülkelerde kişilerin sigarayı bırakmak için doktora müracaat etmeleri sonucunda reçete kapsamında hastalara e-likitlerin dozajını ayarlayarak medikal ilaç olarak verilmektedir.

 Sigara insan sağlığında ölümcül etkiler yaratırken e-likitlerin kullanımı ile birlikte insan hayatından zehri tamamen çıkartmak ve hoş aromalı yeni bir başlangıç sağlamak mümkündür.

Sigara tiryakisi olup uzun yıllar sigara kullanmış bireylerin elektronik sigara likitlerini kullanmaya başladıklarında daha kolay nefes alıp verdikleri gözlemlenmiştir. Bu bağlamda natura marka elektronik sigara likitleri piyasada kendini kanıtlamış güvenilir elektronik sigara likitlerine öncülük etmektedir.

Ek Resimler

Bu içerik 22.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 459 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Natura Likit

Sosyal Medya

Çok Satanlar