Yükleniyor..

Kişiselleştirmenize İmkan Veren Elektronik Sigaralar

Günümüzde sigaranızın kokusunu, aromasını, keskinliğini kendiniz ayarlamanız mümkün. Rahat içime sahip olan, yoğun hacime sahip enfes elektronik sigara likitleri tasarlanabilmektedir. Karamelize edilmiş şeker, yumuşak içime sahip tütün tadında seçkin elektronik sigara likitleri bulunmaktadır. Elektronik sigaralar sigaralarınızı kendi zevkinize göre ayarlama imkanı vermekte. E-likit içeriklerine baktığımızda kişiye özel tasarlanabildiğini görmekteyiz. Yoğun buhar üreten elektronik sigara likitleri de yoğun talep gören ürünler arasında. Normal sigaralarda tütün sertliğini, meyve aromasını seçmek mümkün değilken elektronik sigaralarda bu sorunlar yaşanmamaktadır.

Kişiye Özel Elektronik Sigaralar Hakkında

Elektronik sigara likitleri zevke ve isteğe göre seçilebilmektedir. Elektronik sigaralarda bulunan nikotin miktarı da isteğe göre ayarlanabilmektedir. Yoğun sigara tüketen kişiler elektronik sigaraların nikotin miktarını başlangıçta yüksek miktarda tutup ilerleyen zamanlarda oldukça düşük seviyelere çekebilmektedir. Elektronik sigaraların likitleri genellikle 10, 30 ml arası şişelerde piyasada bulunmaktadır. Çeşitli aromalar nikotin değerleri ile özdeşleşerek hazır hale getirilmektedir. Büyük gramajlarda da elektronik sigaralar hazırlanabilmektedir.

Elektronik Sigara Kullanıcı Yorumları

Elektronik sigaraların kullanıcılarının yaptığı gibi gliserin ve nikotinler karıştırılarak istenilen aromalar eklenerek tüketimi gerçekleşmektedir. Elektronik sigaralarda kullanılan likitler nikotin seviyesi dikkate alınarak markalara göre değişiklik göstermektedir. Elektronik sigara kullanımı esnasında nikotin seviyesi de giderek düşürülmektedir. Elektronik sigara likit kullanımı sorunu da yeni likit takılması ile giderilmektedir. Elektronik sigara likitleriyle meyve aromaları birleştirilerek kullanılmaktadır. Elektronik sigarada kullanılan likitler doğrudan oral yol ile içilmemelidir. Elektronik sigarada kullanılan PG oranları ve bitkisel içeriğe sahip VG malzemeleri bazı kişilerde alerjiye neden olabilmektedir.

Bitkisel İçeriğe Sahip E-Sigara Kullanımı

Alerji olması durumunda elektronik sigara likitlerine yönelmek mümkün olmayacaktır. Elektronik sigaraların aromalı, nikotinli, nikotinsiz gibi çok sayıda çeşitleri mevcuttur. Elektronik sigaraların kolay ve ekonomik şekilde kullanımı gerekmektedir. Arzu edilen miktarda nikotin ve meyve aroması kullanımı mümkün olmaktadır. Elektronik sigara likit nerede bulunur sorusuna sigaraların satıldığı alanlarda bulunması kolaydır dememiz mümkün. Elektronik sigaraların likitleri kişiselleşmeye müsait durumda. %100 bitkisel içeriğe sahip olabileceği gibi nikotin içermeyen seçenekleri de mevcuttur.

 

Ek Resimler

Bu içerik 19.05.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 549 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Natura Likit

Sosyal Medya

Çok Satanlar