Yükleniyor..

Yeni Trend E-Likitler

Elektronik sigara ve elektronik sigara likit seçenekleri ile insanlığı sigara tiryakiliğinden kurtarmayı amaçlamaktadır. Sigara bağımlılıklarının ve sebep olduğu sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması için Bakanlıklar, sağlık kurumları ve sivil toplum örgütleri başta olmak üzere dönemin bu kara vebasıyla savaşmaktadırlar. Ayrıca bu kurum ve kuruluşlar bağımlılıkları azaltma yönünde birçok tedbir ve önlem almışlar ve almaya devam etmektedirler.

Sigara bıraktırmaya yönelik hipnoz teknikleri ve medikal uygulamaların yanı sıra, son dönemde ortaya çıkan elektronik sigara bilinen tütün bazlı sigara kullanım anlayışına köklü bir değişiklik getirmiştir. Bu değişikliğin sonucu olarak ortaya çıkan elektronik sigara akımından nemalanmak isteyen pek çok marka türedi ancak orijinal likitleriyle farkını ortaya koyan Natura likit ilk sırada yer almayı başarıyor.

Elektronik Sigara Nedir?

Temel olarak batarya kaynaklı enerji ile kartuş haznesindeki Natura likit karışımını buhara çeviren bir mekanizmalar bütünüdür. Mekanik nikotin tevzi sistemi olarak son yıllarda tütünsüz sigara piyasasına damga vurmuştur.

Elektronik sigaralar kapsam olarak sağlam bir mantığa oturtulmuş ticari ürünlerdir. Elektronik sigaralar olumsuz koşullara sebep olmadan, bilinen tütün sigaralarının hazzını sağlamaktadır. Bu durum birçok kişinin bilinen tütün ürünleri yerine elektronik sigara ürünlerinin tercihine neden olmuştur.
01_1890505809

Elektronik Sigara Likitleri

Temel bir mekanizma üzerine oturtulan elektronik sigaralarda fark yaratan kısım kartuşun içerisine konulan likitlerdir. Piyasa birçok e-likit üretici firmaya sahip olsa da bu firmalar içerisinden geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Natura likit ürünleriyle öne çıkmaktadır. Elektronik sigara ele alındığından nargile ile bilinen tütün bazlı sigaraların kombine edilmiş halidir.

Tüketicinin, tarihsel geçmişi ve eşsiz aroma hazzından dolayı tercih sebebi olan nargile kültürü ebat ve kullanım şekli itibari ile keyif aracısı olmaktan öte gidememiştir. Yine aynı şekilde düşünüldüğünde tütün bazlı sigaraların kullanımı ne kadar pratik olsa da insan bedenine verdiği hasar nedeni ile piyasada satılan bir zehir olmaktan öte gidememiştir.

Tütün bazlı ürünler şekil yapısı ve kullanım kolaylığı ile nargilenin eşsiz aromalarının kombinasyonu göz önüne alındığında elektronik sigara ve e-likit piyasası şirketlerinin katlanarak gelişmesi aşikar bir gerçektir.

Ek Resimler

Bu içerik 14.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 498 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Natura Likit

Sosyal Medya

Çok Satanlar